| 25ioanaaa a întrebat:

Dada am aruncat niște brichete intr-un cos de gunoi din mall e grav?

16 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu, dar sa speram ca le-ai aruncat unde trebuie

| 25ioanaaa explică (pentru LisaJulie):

Pai le am aruncat la deșeuri menajere, nu e unde trebuie.

| LisaJulie a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Stai liniștită ca suntem in România nu in Germania sau Franța! Nu prea se tine cont unde le arunci

| suntserios a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Crezi ca te-a urmarit cineva sa vada ce gunoi si unde arunci?

| 25ioanaaa explică (pentru suntserios):

Imi e frica sa nu se întâmple ceva nu știu

| 25ioanaaa explică (pentru LisaJulie):

Da,dar dacă se întâmpla ceva cu ele, nu știu

| suntserios a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Ceva ce? Mergi la mall, cauta in gunoi si ia bricheta atunci

| 25ioanaaa explică (pentru suntserios):

Le am aruncat la începutul lui mai.cel mai probabil sunt deja la groapa de gunoi

| suntserios a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Wow... Deci întrebare pusă la mișto

| 25ioanaaa explică (pentru suntserios):

Nu,chiar ma gândesc la asta zilnic și ma gândesc dacă se poate întâmpla ceva.

| suntserios a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Te gandesti ce se poate intampla cu o bricheta aruncata acum 2 luni la un cos de gunoi care probabil este deja la groapa de gunoi facuta bucatele?

| 25ioanaaa explică (pentru suntserios):

Da și ma gândesc foarte mult pentru ca nu vreau sa rănesc pe cineva.

| suntserios a răspuns (pentru 25ioanaaa):

Pe cine și cum vrei sa rănești cu o bricheta după 1 luna după ce a fost aruncata la gunoi?

| 25ioanaaa explică (pentru suntserios):

Erau mai multe …vreo 6