| Krxty17 a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde pot lua un program de inregistrat vocea penegativ si sa fie foarte usor de folosit... funda raspunsului cel mai de folos happy

2 răspunsuri:
| GheorghiuIoana a răspuns:

Eu as zice sa te uiti aici! Adobe Audition CS6 Multi-Language - FULL ( 30 zile ) http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=audition&loc=en_us

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Krxty17 explică (pentru GheorghiuIoana):

Am gasit unul virtual dj si inca unul fl_studio dar la virtual dj nu stiu cum sa pornesc microfonu in timp ce ascult melodia si la fl studio nu stiu cum sa pornesc beatul selectat de mine si tot odata sa vb la microfon in acelasi timp... daca este cineva care ma poate ajuta in legatura cu cele 2 FUNDA