| gdgfd a întrebat:

Dati-mi un cont la metin2 ro de level 30 va rog sa aiba cal scrieti la yahoo messenger add: Kunroland@ymail.com acesta este id-ul meu de yahoo

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca lumea iti da asa degeaba? Nici macar nu ai rugat frumos, iti este lene sa muncesti tu cateva zile sa iti faci unul?

10 răspunsuri:
| blaksoul12 a răspuns:

Mare branza lvl 30 auzilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zami un cont de lv mare
deiu112 parola 123456789

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id sarpele9 pr.cobra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos da-mi un cont chiar de lv 1 cal cresc eu mie dor de metin plss eu caream scris IULIAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin 30 am 57

| Alex0756 a răspuns:

Tu crezi ca iti dau astea cont pe moca? Astea isi bat joc de voi! Iti dau eu uite id meu:alexandru_passat@yahoo.com baga-ma si iti dau eu conturi maribig grin

| ionel_9477 a răspuns:

Vrei de 33 da are cal mort ca nu prea am mai intrat pe el

| DhEnNu a răspuns (pentru ionel_9477):

Eu vreau contul de 33. Baga id di.deen@yahoo.com si da-mi mesaj cu contul daca vrei big grin