| curious01 a întrebat:

Dati-mi va rog idei pentru tactici in Top Eleven, sa fie ofensive dar sa nu i-au multe goluri.

3 răspunsuri:
| GabiMihai08 a răspuns:

3-2-3-2 nu e tocmai ofensiva, dar vei primi goluri putini, dar vei si marca. Conteaza cat de buni sunt jucatorii tai, moralul lor, odihna

| GabiMihai08 a răspuns:

3-2-3-2 este o tactica foarte buna, desi nu e ofensiva. Vei primi goluri putine si vei si marca, dar daca ai o echipa slaba atunci poti sa pui nr maxim de fundasi ca tot vei lua goluri multe, si fi atent pentru ca mai conteaza si moralul jucatorilor

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Eu joc 4-4-2 si fundasi lateri urca in atack si este si buna nu iau goluri