| Razvan_8378 a întrebat:

Dau funda GARANTAT:Am urmatoarea problema:La orice Yahoo Messenger instalat nu mai imi merge sa-mi schimb avatarul; s-a blocat pe unul si nu vrea de nici o culoare sa se schimbe; ce pot sa fac? HELP PLS Am incercat sa scot Adobe Flash si am bagat si alte patch-uri dar fara folos...Idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa astepti putin si ai sa vezi ca se rezolva de la sine.Asa am patit si eu de multe ori. Sper sa ai rabdare, nu dureaza foarte mult. Dupa un timp ai sa-ti poti schimba avatarul.

Bafta!|happy

2 răspunsuri:
| adelutza96 a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi. daca tot nu merge, schimba versiunea.

| k4dd1 a răspuns:

Poti schimba orice pana pe 11 may nu poate nimeni schimba avataru e problema dela yahoo