| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda pentru cel mai bun raspuns.
Am imvu si vreau sa stiu daca este adevarat ca cu cat ma joc mai mult pe el cu atat imi ocupa mai mult loc in Local Disk (Chappy (acolo imi este jocu`)?
Multumescc!

Răspuns Câştigător
| Stephenye a răspuns:

Da sincer si eu m-am jucat pe IMVU si cand ma jucam pe el imi disparea pur si simplu si mi se mai si bloka pedeasupra si da este adevarat iti mananca memoria deci mi-a facut calculatorul varza.
Te sfatuiesc sa nu-l mai instalezi!

8 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

Orice aplicatie isi face niste fisiere care in timp ocupa spatiu,(salvarile jocului, setari personale) deci probabil si jocul tau va aduna ceva, insa nu cred ca atat de mult incat sa ramai fara spatiu

| Ochiialbastrii a răspuns:

Stai linistita eu ma joc de 1 an jumate si imi ocupa acelasi spatiu... Funda?batting eyelashes

| Xenaaaa a răspuns:

Da mie mi. a ocupat foarte mult loc cand m.am jucat.De aceea l.am sters plus ca pc meu era plini cu virusi de la joc.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Nu stiu exact.eu l-am avut dar tot atata am avut in local disk

| ksuper31 a răspuns:

laughingNu se poate.Nu este posibillaughingcine oare ti-a zis asta, sa nu crezilaughing

| MissKatherine a răspuns:

Daa

| clawdy100 a răspuns:

Nu acest lucru nu se poate.

| paulhatfaludy a răspuns:

O sa iti ocupe un anumit spatiu pe langa cel initial, la fel ca si la counter-strike...jocu era de 200mb la inceput, dupa aceea mi-a fost 1500 mb, deci.ai grija