| HoRiA17 a întrebat:

Dau funda! Stiti un trilulilu downloader care sa mearga? spuneti-mi-l si mie va rog am mare nevoie.

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Tu ce vrei sa downloadez totusi? audio/video? probabil fisierele de tip audio.mp3 iti deschide in bsPlayer pentru ca asa e setat si tu probabil nu sti ca e un mp3 straight face de aia poate ti se pare ca nu se vede big grin

3 răspunsuri:
| HoRiA17 explică:

Magnific multumesc dar nu merge imi downloadeaza ceva in bs player dar nu are nimic este gol crying

| HoRiA17 explică:

Nu merge :((. Incearca tu sa iei melodia asta si sa-mi spui daca merge http://www.trilulilu.ro/Fainisi/4c6269158d0f6a