| spek a întrebat:

Dau FUNDA!, Vot orice numai sa ma ajutati ca dsperstraight face. Deci am Task Managerul si regeditul blokat (has been disable by your Administrator), Cand iau unhook si`l instalez intru in regedit, configurez alea care sunt 1 pe 0, ies din regedit si cand dau Ctrl+Alt+Delete tot asa zice task mgr... has been bloked. si de vreau sa intru in regedit tot cu unhook. ce e de facutcrying?

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Devirusare asa:
www.queen-soft.blogspot.com/2009/05/curatare-de-virusi-la-urgenta.html

Activare Task Manager asa:
...gistry.htm

1 răspuns:
| bunnywabbit a răspuns:

Daca nu ai windows vista nu poti face nimic. Reinsaleaza windowsu`