| Sports a întrebat:

Dau fundita!
Cat costa un pachet de carti de joc normal in librarii?

19 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Un pachet de carti este 1, 5 ron (un leu cincizeci).

| Gheorge1833424 a răspuns:

La o librarie de la mine din oras costa 1 leu...dar in alte librarii costa 2-3 lei, iar unele pachete pot costa si 5 lei.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Depinde de calitate
2/3 lei alea mai. si cele bune +10 lei

| GregHouse a răspuns:

Cam 2-3-4 lei, poate si mai sus, depinde care e adaosul magazinului.

| NoShit a răspuns:

Cel mai ieftin e in jur de 1.5 lei.

| Shimozukushiki a răspuns:

La mare am vazut 2 3 5 lei la librarii cred ca gasesti cu 1leu

| george232323 a răspuns:

3-4 lei. Fundita?

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Depinde de carti, normal costa intre 1-6 lei :*

Răspuns utilizator avertizat
| oxxy05 a răspuns:

1 leu si 50 de bani (mi-am luat lunibig grin), dar cred ca depinde si de magazinul d unde cumperi, oricum nu depaseste 3 lei.
Funda?

| NIKOLETA111777 a răspuns:

De la 2 pana la 7 lei

| BikaBianca a răspuns:

2-3lei

| MetalForever a răspuns (pentru BikaBianca):

4-5-10 lei.Dealea normale.Iti poti lua de pe net mai scump cu 60-80 lei din alea de trucuri sau de la poker stars-depinde oricum de calitate.

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Poti gasi si cu 2 lei. happy Pretul variaza intre 2 lei si 6 lei. Dar exista si unele pachete cu calitate foarte mare si cu un design special chiar si la 10 lei. Dar daca vrei sa ai poarte de o partida cu prietenii, cele mai bune sunt cele intre 2 - 6 lei. Sper ca ti'am fost de folos. funda?happy

| Gabitza1305 a răspuns:

Intre 3 si 5 lei, depinde de unde le iei si daca sunt simple sau au modele pe spate

| Juliiia a răspuns:

Cam 7 lei.

| Oti107 a răspuns:

2 ron

| Ronaldo17 a răspuns:

Intre 1 leu si 3 lei

| puccaw13 a răspuns:

Cam 3 lei. Funda?