| AlInBuLeTiN a întrebat:

Dc nu mere sa instalez skype imi zice problema cu conectarea la server ma puteti ajuta? ca

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza SKYPE offline -> Descarca si instaleaza Skype de aici http://tiny.cc/3vp5e
Bafta!

4 răspunsuri:
| Eugen_GenEu_1990 a răspuns:

Pai la skype sunt mai multe probleme, una din probleme ar fi netul pe care tu il ai, viteza cu care copii etc, a2a problema ar putea veni chiar si de cei care au facut acest program skype, a3a problema poate fi si din cauza numarului mare de utilizatori si atunci nici tie nu o sa iti mearga extraordinar, a4a problema dezinstaleaza skypul sterge si fisierul unde sa instalat skypul si instaleazal din nou, incearca care dintre ele ar fi...bafta

| Dafin_Valerica_1969 a răspuns:

La skype imi zice ca sint probleme la conectare server ce este de facut?