| miruna123 a întrebat:

Dc nu merge sa dau raspuns la intrebare adica scriu rasp si dau pe Raspunde apoi imi apare iti multumin...etc apoi dau Doresc sal public si numi este confirat ca am trimis rasp, dar ciudat este ca pot trimite intrebari thinking

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu trebuie sa-ti confirme... dupa ce ai dat un raspuns, te trimite la o pagina cu intrebari care inca nu au raspunsuri. asta o poti considera o confirmare. poate ori din cauza site-ului, pentru ca si mie cateodata imi merge greu, sau ai tu netul prost. Dai pe vizualizare profil si pe "raspunsurile mele" si vezi daca ai raspunsurile care le-ai dat.
Daca nu, dai click pe contact, si spui problema.
funda?happy

1 răspuns:
| kattya96 a răspuns:

Uita-te la raspunsurile mele. Daca il ai acolo inseamna ca a mers. Daca nu incearca de mai multe ori.
Succes!