| stuffhappens a întrebat:

De ce cand aapas pe partitia mea scire 5gb liberi 24 in total. Dar cand selectez tot + alea hidden imi apara 12gb. Nu ar tb sa am 12 liberi? Am virusi ascunsi care fac fisiere aiurea sau cum?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Restul pe care nu-l vezi tu de 7 Gb este spatiul pe care trebuie sa il lasi fiecarui program in parte inclusiv windows-ului pentru update-uri! De exemplu un antivirus are 100 Mb dar ac sa lucreze ii trebuie spatiu pana la 600 Mb! Spatiu pe care tu nu il vezi!

1 răspuns:
| stuffhappens explică:

Dar este o partitie special destinata altor chestii, infara de windows si programe. Abaia acum am observat ce gresit am scris.