| Marcel_Marcy_1997 a întrebat:

De ce cand descarc ceva mai mare de un gigabit viteza de download urca putin timp iar apoi scade la 0 crying( pana acum se descarca dar acum nu stiu ce are... va rog sa ma ajutati... dau FUNDA happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e la sfarsitul lunii pentru toate interneturile. Ai atins limitade download scrisa in contract iar ce downloadezi peste limita, in loc sa se adauge cost la factura, se scade viteza de download. De la 1 februarie iti va da drunul din nou la viteza scrisa in contract.Ia contractul si citeste cu atentie ce politica este.

| herbil6 a răspuns:

Calculatorul poate e vechi frate incearca cu cheat engine mareste viteza