| Vendetta47 a întrebat:

De ce cand pornesc pcul îmi apare un fel de bsod dar cu ecran verde si codul 0x000007e.Chiar cand sami apară desktopul apare.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Scuze ca am avut ceva treaba. Intra in safe mod si vezi daca poti sa dezinstalezi placa video. Banuiesc ca de la aia ti se trage. Si dupa aceea pornesti in mod normal si vezi daca mai face. Ma gasesti aici daca mai ai nevoie : http://www.craiovacenter.com
Dupa ora 7. O sa dispar intr-o juma de ora ca am niste treaba. Fa ce spusai si mai vorbim.

6 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Si mie imi aparea asta inainte si problema era de la placa de baza(dar si de la HDD)

| K0sti a răspuns:

Problema drivere.

| Vendetta47 explică (pentru K0sti):

Si cum o rezolv.

| Vendetta47 explică (pentru K0sti):

Zi plss

| Vendetta47 explică (pentru K0sti):

Era de la placa audio.Am dezinstalat-o din Safe Mode.Ms.

| K0sti a răspuns (pentru Vendetta47):

Cu multa placere!

| K0sti a răspuns (pentru Vendetta47):

Scuze ca am avut ceva treaba. Intra in safe mod si vezi daca poti sa dezinstalezi placa video. Banuiesc ca de la aia ti se trage. Si dupa aceea pornesti in mod normal si vezi daca mai face. Ma gasesti aici daca mai ai nevoie : http://www.craiovacenter.com
Dupa ora 7. O sa dispar intr-o juma de ora ca am niste treaba. Fa ce spusai si mai vorbim.