| ThePrinceJoker a întrebat:

De ce cind scriu ceva la Caută întrebări sau răspunsuri pe TPU imi scrie Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.

ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Al3csandruta a răspuns:

Pentru ca sunt prea multe cautari de intrebari sau raspunsuri.Sincer cam niciodata nu am putut sa caut intrebari sau raspunsuri.Gandeste-te ca sunt peste 300000 de utilizatori din care cel putin jumatate se logeaza zilnic.De aceea nu te lasa mereu sa cauti intrebari sau raspunsuri pentru ca prea multe cautari ar supraincarca severul.
fundita?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa ni se intampla la toti, TPU functioneaza aproape de cota de avarie, din cauza faptului ca nu prea mai face fata numarului de utilizatori. Incearca dupa miezul noptii, atunci poate o sa reusesti. Numai bine!

| adriangabor92 a răspuns:

Este supraincarcat

| unknownn a răspuns:

Pentru ca-i full de bug-uri site-ul.
Programatorii ar trebui sa-si dea mai mult silintahappyaveti si gauri mai mari in site.

| VL4DST3R a răspuns:

Asa scrie de cand ma stiu pe TPU, cred ca au dezactivat functia sad

| Flydream a răspuns:

Asa am patit si eu.Te sfatuiesc sa inchizi pagina si sa intrii din nou pe TPU.Si o sa-ti mearga.

| TheYoyogabi a răspuns:

Asa se intampla tuturor, pentru ca e ceva de la site.

| tensazangetsu a răspuns:

La mine numa cind m-am logat prima data o mers functia dupa nu am mai putut nici odata sama folosesc as vrea si eu sa stiu dc nu merge

| Cristina11r a răspuns:

Asa patesc si eu de fiecare data sad. Mi-ar placea si mie sa stiu de ce...

| WORTEX a răspuns:

Iti apare acest mesaj deoarece, poate scrii o cerere sau cauti un raspuns (in cazul tau) in acelasi timp cu mai multi utilizatori si serverul este suprasolicitat. Asta mi s-a intamplat si mie odata, dar am revenit peste cateva ore si mi-a trimis mesajul. Sper sa ai succes data viitoare. BAFTA!

| Urmichange a răspuns:

Aceeasi problema(((