| testoasa1 a întrebat:

De ce Justin Bieber e atat de criticat si de urat de omenii din toata lumea?

Răspuns Câştigător
| Buresbista123 a răspuns:

Pt ca el reprezinta esenta muzicii de astazi alaturi de Gaga, muzica comerciala de 2 lei, un fel de manea mai misto, fata de ce era acum 20, 30, 40 de ani ce canta baietii astia prin zilele noastre e revoltator,cauta si tu trupe precum inxs,scorpions,duran duran,whitesnake, metalica, deep purple, snap, dr alban etc si o sa vezi despre ce vb.Multi is controlati de catre masoni au niste versuri tampite rau numai muzica nu e si din asta generatia nascuta inainte de 90 si probabil cativa de dupa zic ca Bieber si altii is niste rebuturi nu ca n ar avea voce neaparat dar ca o folosesc prost de tot dar de tot!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca o duce bine si lumea e invidioasa.

| mixxjim a răspuns:

Tu de ce ai poza asta la avatar si nu pe a lui? Cam tot de aia happy

| greyhound a răspuns:

N-are nimeni nimic personal cu biber, lumea pur si simplu uraste ceea ce reprezinta, muzica proasta comerciala si faima nemeritata.
Si nu zice nimeni ca e gay, ci doar ca e o p**da mascata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că merită.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pentru ca e un putoi plin de bani si supraapreciat.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Pe bune, cine crezi că-și risipește ura pe ăla?

| Radu284 a răspuns (pentru HellGirl666):

Cel mai bun raspuns de aici happy

| ItIsAlright a răspuns:

Invidia roieste peste tot... Mie imi place de el dar lumea nu stiu ce are. Adica, cum sa fie gay? L-a vazut cineva vreodata sarutandu-se cu un alt barbat? Cum sa fie femeie? Serios, unii zic chiar si asta. Ce dracu au unii oamenii? El are o voce minunata. Ascultati numai melodiile Acustic. E excelent! Arata bine, e o bunaciune... Eu sunt un Belieber si hai, sa inceapa criticile! Dar sunt oameni care chiar il indragesc, si acestia sunt foarte multi. Nu stii cand de mult mi-as dori sa vina in Romania.

| gabriela2201 a răspuns:

De invidie; oricine si-ar fi dorit sa aiba parte de celebritate, bani si cele mai frumoase fete + lucruri materiale cand aveau 15 ani; La noi a fost unul anul trecut, Fresh Kid, dar cam anemic muzical/ de show, care incerca sa-l imite; trage si tu concluziile- pe cine admiri mai mult dintre cei 2?laughing)); Neaparat MIE sa-mi dai funda, te rog, nu lui Spammerlaughing)))))

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

După părerea mea, este criticat pentru că este diferit, invidiat si pentru că nu e așa cum vrea lumea, face ce-i place si ce-l face fericit.
*Nu-mi place Justin, dar niciodată nu am criticat un om pe care nu l-am cunoscut.

| bebicuts a răspuns:

Pentru ca live canta ca o *** si "playback" e total diferit!
Bafta!

| RamonaG12 a răspuns:

Pentru ca sunt gelosi pe faima lui...

| Cristea_Stefan_1944 a răspuns:

Un arogant illuminat...

| Spammer a răspuns:

Nici eu nu inteleg ...am avut o perioada in care imi placea de el ..cum canta si d'astea dar. doar Pro**** care vad ca nu pot ajunge ca el il critica..., Eu cred ca toata cearta asta a plecat de la un om de nimic, care a spus ca Justin Bieber e un rahat, si ceilalti oameni sa nu fie mai prejosi au aprobat. Asta e parerea mea. sper ca te-am ajutat. Funda?big grinbig grinbig grin

| Aneta200 a răspuns:

Eu una nu il urasc dar, pentru ce i-a facut selenei gomez si mai departe
funda?