| Scarabeul a întrebat:

De ce kabuto a devenit kabuchimaru, dupa ce sasuke la omorat pe orocimaru?

3 răspunsuri:
| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Ca sa fie mai jmecher!smug

| George441 a răspuns:

Ca sa fie mai smecher, acum are rank mai mare

| ღHinataღ a răspuns:

Orochimaru,nu orocimaru! kabuto si-a pus ADN-ul lui orochimaru, iar in episodul 320 sau pe acolo sharinganul si byakuganul vad 2 tipuri diferite de chakra,una fiind a lui kabuto si cealalta a lui orochimaru. Orochimaru nu a murit,caci daca era asa,semnul blestemat al lui sasuke disparea. Funda?(kabuto vrea mai multa putere,si e un ninja medical excelent,in plus, l-a inviat si madara uchiha si acest jutsu a fost interzis! numai el, al doilea hokage si orochimaru il puteau folosi)DECI, IN CONCLUZIE, KABUTO A VRUT PUTERE!