| mihaela_8183 a întrebat:

De ce ma doare capul atat de tare am 16 ani si m-am trezit cu dureri de cap si tulburari ale vederi... ajutati-ma va rog cine stie

2 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Vay! pot sa spun ca aceeasi chestie am si eu! ma doare capul ingrozitor, doar atat.cred ca o fi de la luna plina.

| kanajambe a răspuns:

Se spune ca toate problemele, dereglarile care sunt in natura afecteaza si creeaza dureri de cap.cat este de adevarat nu stie nimeni.
in cazul in care ai probleme cu vederea si nu porti ochelari cred ca ar trebui sa te duci sa faci un consult si sa iti iei ochelari. tine minte, miopia nu "scade", si daca vei continua sa nu porti ochelari vei ajunge la batranete cu fundul de borcan la ochihappy