| XxAlexandruxX a întrebat:

De ce mereu TPU are probleme tehnice? Ma dispera ca atuni cand vreau sa pun o intrebare intru pe site si imi spune ca sunt probleme tehnice si cand numai sunt uit intrebarea pe care vroiam s-o pun pe voi nu va dispera?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza ca proprietarii TPU nu s-au asteptat la un asemenea succes si nu au dimensionat site-ul sa faca fata. Au mai fost asemenea probleme si in trecut si precis o sa mai fie si dupa ce le remediaza pe actualele. Pentru atata nu merita sa fim disperati, alte probleme sunt mult mai grave. Numai bine!