| GoSsip GiRl a întrebat:

De ce nu fac mancare pentru pisici cu aroma de soarece?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica percepe gustul, nu si mirosul.soarecele are gust de sange si carne, nu are un gust special, in particular. daca ar fi mancare din porc sau oaie tot gust de sange si carne ar avea, ma refer la gustul fresh, atunci cand albumina inca nu se coaguleaza.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De unde stii ca nu fac?
Cred ca e timpul sa ai o discutie serioasa cu pisica ta in sensul asta.

| Silvia a răspuns:

Poate nu se gaseste aroma de soarecelaughing.

| ViVi a răspuns:

Sunt purtatori a mii de boli care ar putea fi trasmise si la pisici asta daca nu ar fi soareci crescuti in locuri speciale.

| princessmary a răspuns:

Pentru ca nu tuturor pisicilor le plac soareci.Si de obicei pisicilor care li se da pedigree sunt de rasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca mancarea de pisici are aroma de soarece. Nu vei afla, pana cand nu vei manca un soarece.