| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile la intrebari pe TPU imediat ce au fost date?

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Deoarece, din cate stiu eu si sper sa nu gresesc raspunsrile sunt verificate mai intai de administrator. poate ai observat dar cand dam raspunsuri sau punem intrebari apare si un regulament, prin care suntem rugati sa folosim un decent vocabular. sper ca ai inteles, pupici si bafta!:X

3 răspunsuri:
| Andy04 a răspuns:

Pentru ca nu apar.
Iti spun ca asa apare la toti inclusiv mie.
Trebuie sa astepti vreo 10, 15 minute pana sa te uiti la raspuns(uri)
Funda?

| rebela2011 a răspuns:

Pentru ca mai dureaza putin pana ti le transfera din baza lor de date pe site...

| bitsyboom111 a răspuns:

Deoarece un angajat de la TPU trebuie sa verificie intrebarile si sa le aprobe, acestea trebuie sa respecte regulile enumarate mai sus de chenarul unde pui intrebarea. dupa ce au fost aprobate, intrebarile vor fi asezate in categoria aleasa de autor.asa se intampla si cu raspunsurile.