| superpissy40 a întrebat:

De ce nu imi merge litera E de pe tastatura? Daca apas normal pe e nu merge, dar pe celelalte daca apas tot normal merg.Trebuie sa apas mai tare? De ce oare? Funda! Scuze de categorie!

2 răspunsuri:
| tudus a răspuns:

Cipul de acolo e stricat si numai reactioneaza bine e ca si cum ai co cicatrice daca apesi cu un ac la putere medi nu te doare dar daca apesi mai tare te doare

| NuConteazaShinee a răspuns:

Poate sa fie mizerie sub tasta sau clipsurile cu care e tasta prinsa sa se fi desprins una si impinge in placa de la tasta sau sa se fi rupt si e putin inclinata si de aceea poate sa mearga mai greu