| eeeeeeeeee a întrebat:

De ce nu imi merge mess-ul pe telefon? ca am internetul activat...

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Probabil ai deranjat ceva la telefon si nu mai merge msg.Mergi la un diler si va vedea ce problema ai la tel.

Janina
| Janina a răspuns:

Probabil nu ai setarile facute...mergi la orage, zapp, vodafone sau de unde ai tu telefonul ori suna l arelatii cu clientii si cere sa iti faca setarile.

Janina
| Janina a răspuns:

Pai intri pe yahoo pe mess di de acolo unde scrie messanger si asa poti..eu asa fac

| fryekid a răspuns:

Deci nu iti mere wap-ul sau doar messul?
Oricum incearca www.ebuddy.com
Nu merge? suna la relati cu clienti

| eeeeeeeeee explică:

Sa precizez. mi-am activat chestiile alea cu csd, gprs, pot intra pe google, dar nu si pe mess.

| eeeeeeeeee explică:

Adica pot intra pe situri google, altele pe yahoo nu am incercat

| eeeeeeeeee explică:

Asa am facut si eu dar nu merge

| eeeeeeeeee explică:

Multumesc fryekid, mi-ai fost de un real ajutor.