| dggfsdfg a întrebat:

De ce nu imi merge messu? Cand ma loghez pe contul meu imi apare ID sau Password gresita.[Stiti voi] Dar nu o gresesc sunt 100% sigur.Plus nu merge nici un cont de mess. Ce e ciudat id e bun ma pot loga de pe badoo sau pe email, si pe alte calculatoare imi merge sa ma loghez.Help! Funda+Vot!

7 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Reinstaleaza messul si baga ultima varianta a acestuia, yahoo messenger 11.
http://messenger.yahoo.com/win/

| AndreiGabi a răspuns:

@BlueBolty10 nu am avut probleme cu messul si nu am fost nevoit sa cauthee hee. Cand l-am bagat eu era ultima versiune.O sa il incerc, mersi!

| xCatastrophe a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si dupa instaleaza`l din nou, cauta o versiune mai noua sau dezactiveaza Antivirusul. poate de asta...incearca`!

| BlueBolty10 a răspuns:

@AndreiGabi,ultima versiune e yahoo messenger 12, nu 11 si e pentru windows vista si 7, http://www.stealthsettings.com/......-windows-7

| Cezar a răspuns:

Închideţi Firewall, posibil să îţi meargă după.

| YangMin a răspuns:

Acum est mooolta lume pe mess si nu cred ca messul mai face fata! Trebuie sa astepti pana se repara situatiahee heeIn schimb poti sa intri pe hi5, facebook sau chatwinking

love struckFundita?love struck

| aurora213 a răspuns:

E stricat pc