| iryNutzza a întrebat:

De ce nu mai imi merge sa raspund la intrebarile TPU?
imi spune: Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici.
de ce? am descarcat google chrome da tot nu merge.
ajutati`ma dau funda!

2 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Asa mi s-a intamplat si mialove strucklaughing
Deci du-te la mesaje[adica esti intrat pe id`ul pe care il ai (adica cel care il ai pentru. TPU)] si dai la SPAM
De acolo e usorlove struck

Sper ca te-am ajutatlove struck. fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pup:*

| Addah a răspuns:

Intri pe yahoo.com, dai sing in, bagi acolo alea ca la mess apoi intri la mail si cauti sa fie ceva, unul e-mail de la TPU. Si dupa ce-l gasesti o sa-ti dea un link si dai click pe el.
Sper ca am fost explicita si ca nu am gresit.