| F_5241 a întrebat:

De ce nu mai pot da raspunsuri? Cand vreau sa dau un raspuns imi spune ca trebuie sa confirm adresa de e-mail.Am confirmat-o ieri si tot nu pot.Stiti cumva de ce? happy

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Asa am patit si eu.nu confirma nimica si o sa dispara imediat.winking big grin

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cumva nu ai bifat casuta cu precizarea[tine ma logat?
SE mai intimpla. dar poate este vreo problema cu netu
sau cu situl? mai ai rabdare poate se rezolva. bafta

| RMihai a răspuns:

Chiar si mie mi se intampla de vreo 2 saptamani incoace si nu stiu ce sa mai fac

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel de mult timp. Dar eu mai nou fac in felul urmator: nu ma mai loghez raspund la o intrebare, iar apoi imi scriu datele contului si mi-l accepta.La fel si la intrebari.