| luiza10 a întrebat:

De ce nu merg jocurile barn buddy si resort world? Imi zice ca Jocul tau se incarca si daca dau pe el imi apare un omulet, si nu se incarca! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| King_4109 a răspuns:

Cand scrie acolo "Your game is loading..." in stanga este o iconita pe care scrie "Barn Buddy".Dai click pe ea si o sa meargawinking
sau in loc de "Your game is loading..." poate sa scrie "Jocul se incarca..."
funda!+vot

2 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Lag conexiunea de net proasta (la tine ) sau serverul lor are ceva probleme incearca mai tarziu.

| floryyyy a răspuns:

Eu cred ca nu merge pentru ca fac ceva aia lucreaza la el asa mi-a spus o prietena