| CristianoCR7 a întrebat:

De ce nu merge facebook-ul? Astazi mi-a mers f bine.Aici o poza:http://imageshack.us/photo/my-images/513/image2co.png/.A sa imi facea cand nu aveam internet.Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

A cazut serverul lor, este DOWN. Mai asteapta ca isi revine singur. Tu nu ai nici o problema! Problema este la ei.

4 răspunsuri:
| Lolly15 a răspuns:

S-a zis ca e posibil sa se stearga facebookul, desi eu nu prea cred. Sper sa se remedieze mai repede problema...

| fetitsa de chiocolata... a răspuns:

Nu stiu...nu merge la nimeni..cred ca sunt niste probleme tehnice, care vor fi rezolvate in curandwinking

| DodoDorin a răspuns:

Este oprit temporar.A mai fost asa tongue este de la ei de la tine nu e nimic neinregula

| rici21 a răspuns:

Nici la mine nu merge facebook-ul sad