| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi apare serverul in lista publica de internet? Am ip stabil si nu apare. nu stiu de ce, am incercat multe metode si nici un folos. poate ma ajutati voi?

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Sunt mai multe probleme pentru care nu apare sv la internet. In primul rand intra in sv.cfg(il gasesti in folderul cstike) si pune sv_lan 0.
Uita-te-n consola si vezi daca-ti apare vreo eroare sau ceva de genu "no masters loaded using default master", ar putea fi si de la internet si sa apara mai greu.
Trimite-mi si mie ip-ul de sv tau pe priv(daca vrei), poate joc si eu

| unknownn a răspuns:

Tu vrei sa apara printre primele? Nu apare decat cu redirecte...