| Mony a întrebat:

De ce nu pot instala messengerul?crying (am Windows7)

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Ai încercat să dai un restart la calculator? Alte programe ți se instalează? Dacă da, atunci descarcă de aici yahoo messenger care ar trebui să se instaleze fără probleme
http://messenger.yahoo.com/beta/win

P.S. Yahoo Messenger se conectează la internet ca să își descarce fișierele, asigură-te că antivirusul sau firewallul nu-l blochează.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.de unde sa stim noi, daca nu ne dai mai multe informatii!
iti da o eroare ceva? ...il downloadezi de pe siteul oficial?

| Dannyjj a răspuns:

Ai putea să ne descrii ce te împiedică să instalezi messengerul, spune-ne ce eroare îți apare sau fă un screenshot. Este aproape imposibil să ne dăm seama de ce nu poți instala messengerul, pentru că nu ai dat detalii.
P.S. Daca ai o versiune de messenger mai veche instalată, atunci dezinstalează prima dată acea versiune.

| Mony explică:

Nu apare nimic de eroare sau ceva...doar nu mi se deschide pagina de instalaresad

| radanpetrica a răspuns:

Incearca o versiune noua de messenger, daca incerci versiuni vechi, e posibil sa ai probleme la compatibilitate software!

| estoslatina13 a răspuns:

Nici eu nu pot instala messenger prima oara mi.a dat o eroare acum imi zice ca nu poate descarca fisierele.am unitate noua windows 7