| CherryLove a întrebat:

De ce nu pot raspunde unui msg ca membru junior, desi am primit msg tot de la un membru junior? straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".

1 răspuns:
| KlaraWeiss a răspuns:

Depinde cum are setat contul cel caruia vrei sa ii trimiti mesajul. Setarile sunt: "Toti membrii TPU", "Toti membrii seniori TPU", "Prietenii mei TPU", "Nicio persoana".