| problematic a întrebat:

De ce nu stie lumea sa caute pe net? toti userii pun intrebari stupide, gen "ce e x, ce e y?". o simpla cautare pe GOOGLE face minuni. intrati pe google.ro si cautati ce vreti. gasiti orice acolo.

de ce trebuie sa umpleti site-ul cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu chiar ai o problema! Cum sa caute pe Google cand ei sunt ocupati cu hi5 si cu facebook? Doar de-aia s-a inventat TPU: ca pitzi sa nu-si oboseasca neuronul cautand pe Google, ca-i dau altii mura-n gura.

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că se pare că la uni le e mai uşor să scrie pe TPU decât pe google pentru că aici poate primesc un răspuns exact sau linkuri precise. E ceva de genul : de ce să-mi pierd timpul căutând când alţi pot face asta pentru mine.Baftă!

| pwp a răspuns:

Pentru ca google nu e un om.
cei dupa TPU sunt oameni, si poate si ei au fost pusi in acea situatia.
mai bine pui intrebari pe TPU, decat sa cauti pe google.
Pa-palove struck

| DouaPuncteD a răspuns:

Cred la fel ca si prietenii mei de mai jos ca:
- nu se obosesc sa caute pe net anumite lucruri cand pot sa le caute altii.sau
- doresc sa acorde fundita celor care i-au dat raspunsul corect, ca fiecare sa aiba o funda.
Sunt multe raspunsuri... Doar de aia s-a inventat acest site ca toti ce intra sa poata comunica cu altii din alte regiuni.Si pot face schimb de idei. Chiar asa, m-am gandit de ce nu poate exista o anumita categorie de intrebari unde fiecare sa povesteasca despre el, despre locul unde s-a nascut, despre locul unde locuieste in recent, despre familie si multe alte. Chiar ar fi interesant...tongue Byebatting eyelashes

| problematic explică:

Ardnaxur1961, mi-a placut raspunsul tau. prea multe piti si coca sunt pe aici.

numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...care e intreberea?

| Fluffy a răspuns:

Intrebarea asta mi-am pus-o si eu...Eu cred ca vor sa se bage in seama si nu stiu cumwinking