| ionutdmx a întrebat:

De ce pe youtube cand dau comment scriu ceva si dau post si imi scrie in stanga Error, try again. Ce are va rog ca am si cont ce are va rog?

Răspuns Câştigător
| RGK a răspuns:

Probabil este de la conectiunea de internet sau de la browser. Am patit-o si eu de cateva ori. Partea interesanta insa este ca daca vei reveni mai tarziu pe aceeasi pagina s-ar putea sa apara toate postarile tale (cele la care ti-a aparut mesajul : Error, try again)