| Burzea a întrebat:

De ce prieteni mei de pe mess imi trimit acest site : is foto... http://turl.ca/photos552. am intrat si am gas 2 virusi mari

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt virusati! Ei nici nu stiu sau probabil nu au antivirus! Anunta-i ca sunt virusati si pana rezolva problema e bine sa-i bagi la ignore o perioada de timp. Virusul se transmite automat la toti prietenii din lista lor printre care te innumeri si tu.

| LigiMe99 a răspuns:

Probabil ca vor sa-ti faca o glume "foarte amuzanta" pentru ei... funda?

| Goofy a răspuns:

Sunt virusi care se transmit pe mess. daca dai click pe link iti virusezi pc daca nu ai antivirus si ca sa scapi de ei trebuie sa reinstalezi windowsul.wave bafta

| мє a răspuns:

Au virusi in pc.si se trimite automathappy.