| justme_9661 a întrebat:

De ce raspunsurile mele apar dupa cateva ore chiar zile cateodata?sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Asa am patit si eu cand eram "nou"... o sa vezi ca pe parcurs o sa apara in 10 secunde.
La inceput raspunsurile sunt cercetate mai atent...cred...nu stiu sigur.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pentru ca esti noua pe TPU happy

| mikey a răspuns:

Pai trebuie sa le editateze sau asa ceva administratorii acestiu site. dupa 30 de intrebari nu mai trebuie... apar repede in cateva secunde...
papa

| ViVi a răspuns:

Pentru ca esti noua trebuie sa ti se aprobe de aceea merge mai greu ai rabdare asa am patit si eu
Toate intrebarile si raspunsurile trec printr-un filtru de siguranta.

Daca nu sunt probleme in continutul lor, ca: injurii, atac la persoana, etc. vor fi postate toate.

ai rabdare cu timpul ti se aproba imediatwinking
bine ai venit

| M4RK a răspuns:

Esti sub moderare happy poti sa dai un mesaj cu problema ta la"contact" acolo sus pe paginawinking

| Gregory a răspuns:

Bună! Stai liniştită şi ai rabdare că se va rezolva. Motivele nu le mai enumăr pentru că au fost menţionate mai sus. Îţi urez să dai cât mai multe sfaturi bune. Succes happy

| cris4ever a răspuns:

Pentru ca trebuie aprobate de catre administrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o vreme, o sa iesi de sub moderare si or sa-ti apara pe loc raspunsurile postate.

| Vladut7 a răspuns:

''Peste tot''...intai se verifica, si pe urma se publicawinking
Logic nu?(parerea mea)