daniela
| daniela a întrebat:

De ce reapara intrebari vechi ca si cand ar fi puse de cateva minute, iar ele au deja un castigator? Trebuie sa ma mai chinui sa raspund la ele?

10 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

A mai fost o problema cu site-ul zilele trecute si apareau ca intrebari noi, unele postate de ceva vreme.
Eu sunt convinsa ca e doar o problema tehnica, ce va fi remediata intr-un timp foarte scurt.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uite asta ma intrebam si eu happySincer habar nu am dc se intampla asta. Sper sa se rezolve problema big grin

daniela
| daniela explică:

Nu era de puncte ci de faptul ca posibil nimeni nu s-ar mai uita la raspunsuri daca aceasta intrebare a fost initial pusa acum spe luni

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu mai trebuie daca au deja un raspuns castigator... ce sa faci au lipsa de ocupatie sau poate raspund pentru ca raspunsul castigator a omis ceva sau nu e bine ce a spushappy

| FearNoEvil a răspuns:

Am vazut unele din mai si chiar ianuarie. Cred ca respectivii au gasit raspunsuri la intrebarile respective (sau cel putin sper ca le-au gasit).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu ar trebui sa raspunzi doar daca speri ca iei fundita.
Dar daca vorbesti despre faptul ca intrebarile se repeta, si pe mine ma deranjeaza. Nimeni nu foloseste motorul de cautare si exista intrebari identice.
Deci.....folositi va rugam functia : CAUTA INTREBARI SAU RASPUNSURI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca este o problema tehnica.si eu am observat acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice raspuns este binevenit, chiar daca are un raspuns castigator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma daca sunt puse de cateva minute... ce, tu raspunzi doar pentru fundita? Si voturile sunt importante, dar mai ales este de apreciat ca ti-ai tocit degetele la tastatura sa ajuti pe cineva.Eu ma bucur cand primesc cat mai multe raspunsuri la intrebari, le citesc pe toate si le "marchez", chiar daca intrebarea e veche si raspunsurile inca mai vin happy

| tinichea a răspuns:

Muuuuuuuuuuuuu ta te ici

Întrebări recente