| FemeiaPaiangan a întrebat:

De ce scrie pe profilul meu 0 raspunsuri si 0 intrebari?(Am postat si raspunsuri si intrebari.)La rubrica "Am ajutat pe:" sunt doar cateva dintre persoanele care le-am ajutat. E din cauza ca sunt nou venita pe site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Exact. Este din cauza ca esti noua pe site, dar si din cauza ca raspunsurile oricarui utilizator nu apar in 2 secunde. Trebuie sa astepti sa fie aprobate, apoi se posteaza. Nu te ingrijora. Tu continua sa ajuti oamenii prin niste raspunsuri pe masura, si in curand ti se vor posta raspunsurile si vei avea punctajul necesar.

Iti doresc bun-venit si te asigur ca te vei simti foarte bine. Pa-pa!

6 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Intrebarile si raspunsurile nu apar instantaneu.trebuie sa fie aprobate si dupa, aparwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este din cauza ca esti noua, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti noua pe site. Raspunsurile tale sunt inca la moderat. Maine, se vor afisa punctele acumulate si raspunsurile.
Bun venit pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, daca vizualizez la tine pe profil raspunsurile ( dai click pe numarul 0 ), imi apar raspunsuri. Deci nu trebuie sa te ingrijorezi.

Pa-pa!

| FemeiaPaiangan explică:

@Bianca Intrebarile deja au aparut dar pe profil scrie ca nu am postat nici o intrebare.
@Carmen Multumesc happy

| FemeiaPaiangan explică:

@lavylavy Si tie iti multumesc happy