| simpluEu. a întrebat:

De ce se muta voturile? adica...eu am avut la o intrebare
folositor:3
nefolositor:0
amuzant:1
inteligent:3
stupid:0...
dupa cateva minute:
stupid:0
inteligent:1
amuzant:3

nefolositor:0
nu stiu cum vine treaba asta... poate imi explica si mie cineva
folositor:2

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Atunci cand primesti folositor, amuzant, inteligent scade numarul de nefolositor si stupid si invers, cand primesti stupid si nefolositor iti scade numarul la calificativele folositor, amuzant, inteligent, crescand numeric voturile la calificativele predominante.

10 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu placere Zazu!

| gabrielutzu a răspuns:

Eroare de sistem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa actualizezi pagina, fa click pe mouse in partea stanga si alt click pe actualizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai! eu ma refeream la calificativele deja afisate direct la raspunsuri.asa deci! d, aia este fluctuatie in partea stanga la punctele din ultimele 7 zile, ce chestie.merci anto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.pardon, click pe dreapta mouse si se deschide o fereastra -click iar pe actualizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cerei sfatul Ralucăi, ea este adminul acestui site.
Așteptă până luni să primești un răspuns (poate nu lucrează sâmbăta și duminica!).
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zazu draga, unde dai click dreapta si se deschide fereastra cu actualizarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oliana, pentru reactualizarea paginii dai click pe MOUSE partea dreapta, se deschide o fereastra si apesi reactualizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asa ceva! dar nu am intrebat ca apoi stii cum e... te acuza ca te intereseaza punctele si ca raspunzi pentru asta.habar n-am ce se intampla dar nu cred ca e normal.eu aveam odata la un raspuns vreo 11 stupid si vreo 8 nefolositori, apoi s-a schimbat si aveam vreo 7 stupid si nefolositor 10 la acelasi raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa
am citit si eu acum celelalte raspunsuri si am inteles! nu stiam ca asa sta treaba!