| MRrs a întrebat:

De ce sunt atatia copiiii pe aici cu intrebari stupiide?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu s-a luat nici-o masura pentru a preveni, reduce sau elimina astfel de situatii.

8 răspunsuri:
| BlackBVB a răspuns:

Lipsa de ocupatie! funda?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi mai multe cauze: nu au cui pune aceste intrebari, le este rusine sa intrebe pe cei apropiati (aici sunt anonimi), din spirit de fronda, din prea mult timp liber; etc. Numai bine!

| gfy a răspuns:

Ii reprezinta.

| lookingforlove a răspuns:

Trebuie si ei sa-si motiveze prezenta cumva.

| aditzu92 a răspuns:

Pentru ca,v-or si ei un raspuns la intrebarile pe care ei le pun aici,fel de fel de intrebari care le vin in minte,de exemplu si eu am pus unele intrebari banale chiar aici,site-ul acesta eu zic ca e foarte bun,nu sunt multe de genul asta, timp de o jumatate de an nu mi-a mai mers nu ma mai puteam connecta, conteaza ca acum mergetongue

| simmy_8381 a răspuns:

Pai gandeste-te ca sunt asa cum ai zis, copii. Au nevoie de raspunsuri cum aveam si noi la varsta lor, insa ne era rusine sa intrebam apropiatii. Daca tie-ti par stupide, pentru ei cu siguranta nu sunt. Este un site unde au acces persoane de toate varstele, deci vei intalnii tot felul de intrebari. Bafta!

| nodeerskulls a răspuns:

Pentru ca prostia si ignoranta se cere a fi raspandita.

| nodeerskulls a răspuns:

*se cer a fi raspandite
Uite rade ciob de oala sparta.