| SamsungElectronics a întrebat:

De ce toate fetele au fițe, și se cred mai importante și mai deștepte?

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Merg la plesneala, pana ce isi gasesc fraierul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai știut tu sa alegi bine.

| sierra1 a răspuns:

Eu cred că tu ai un deficit de - să-i zicem - atractivitate

| dullcat a răspuns:

Cred ca ai dat peste fetele gresite. Ai putea incerca sa diverisifici putin si sa iesi din zona de confort, deoarece te invarti in cercuri sociale toxice.

| johnnny123 a răspuns:

Dar tu de ce nu încetezi cu toate generalizările astea?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pentru ca asa au fost crescute.
Cum ii cresti asa ii ai.
Sunt copii de bani gata care cred ca li-se cuvine absolut totul.

| Sophieka a răspuns:

Fiindca sunt satule de atata prostie si baieti / barbati de nimic.

| VoidEternal a răspuns (pentru Sophieka):

Ei, lasă că balanta stă în echilibru la capitolul asta.

| Sophieka a răspuns (pentru VoidEternal):

Ai dreptate.

| anonim3247 a răspuns:

Nu au fițe deloc fetele.

| troleibuz a răspuns:

Nu au, esti tu inferior.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Tocmai ai făcut o generalizare. Fiecare persoană are personalitatea și comportamentul propriu, și nu este corect să generalizăm că toate fetele au fițe și se cred mai importante și mai deștepte.

| whitelore00 a răspuns:

Acum o oră | SamsungElectronics a întrebat:
De ce toate fetele au fițe, și se cred mai importante și mai deștepte?

nu au... pur si simplu esti disperat tu sa iti gasesti o relatie asa ca ti se par toate fitoase doar pentru ca nu reusesti TU sa ai o relatie. e subconstientul tau crezand ca ele sunt de vina cand de fapt esti TU. ia o pauza de la relatii. Intr-o zi o sa vina fata care te merita.

| anonim3247 a răspuns (pentru whitelore00):

Am văzut că ai scris mai demult că ți-am dat mesaj.
Eu am avut blocată căsuța de mesaje tot timpul pe site TPU.

| anonim3247 a răspuns (pentru whitelore00):

Ca să te convingi că acum te blochez pentru ce ai spus atunci - verifică aici.
https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-care-te-ignora/

| AlexandruIonescu86 a răspuns:

Nu toate fetele se comportă astfel, dar câteodată oamenii manifestă aroganță sau superioritate pentru a-și masca insecuritățile. Înțelegerea și comunicarea eficientă pot ajuta la depășirea acestor prejudecăți.