| RoBeRtO_7934 a întrebat:

De ce trebuie sa dau restart la pc de fiecare data cand il deschid ca sa mearga netul? Cum pot repara asta? Precizez ca am Windows 7 Ultimate pe 64-bit, iar inainte de acesta aveam Windows XP si nu-mi facea aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| clauditzza0124 a răspuns:

Pentu ca poate pc-ul tau nu supoarta Windows 7 am avut si eu si imi merge foarte greu dar mi-am bagat iar windows XP si merge

3 răspunsuri:
| RoBeRtO_7934 explică:

De miscat mi se misca foarte bine. Doar problema asta o am.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoBeRtO_7934):

Nu e de la windows 7. Cel mai probabil ai probleme cu hardul.Desfa carcasa de la unitate si misca putin de hard, vezi daca iti mai face asa.

| RoBeRtO_7934 explică:

Tot la fel face...