| anonimgirl98 a întrebat:

De ce, uneori, când răspund la o întrebare pe TPU, răspunsul nu apare imediat? De fapt, am aşteptat chiar 5-7 minute, şi tot nu a apărut. Vă rog, ajutaţi-mă.

Răspuns Câştigător
| Saveryo a răspuns:

Intrebarea trebuie sa fie aprobata de un admin. Citita apoi aprobata si dupa aia publicata

5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Site-ul funcționează foarte greu, din multe motive. Cred că server-ul ar mai trebui schimbat.
Completează la link-ul de mai jos, mesajul va ajunge la administratorii site-ului, să sperăm că vor lua opinia ta în seamă.
Eu sunt foarte nemulțumită de acest site, nu mai este ce era, nu se mai ocupă așa cum trebuie, zgârciți.

Baftă!

| Spitz10 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multe persoane pe TPU deodata. Spre deosebire de facebook acesta e un site mai mic.Plzz funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Pagnel a răspuns:

Pentru ca staff-ul TPU trebuie sa aprobe raspunsul...adica sa il verifice, e posibil sa aiba continut pornografic sau continut ce indeamna la piraterie si de aceea trebuei verificat.

| AlleIsHere a răspuns:

Trebuie sa fie aprobat, din cauza ca se trimit multe raspunsuri nu pot fi aprobate toate odata.