| deyu121 a întrebat:

De curand am Snapchat si as vrea sa stiu cum pot sa imi pun poza de profil sa se miste(intelegeti ce vreau sa zic)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pornesti Snapchat
2.Tragi in jos mica stafie de sus
3. Apesi pe patratul galben (snapchat code)

| illusorythoughts a răspuns:

In "meniul principal" ai o iconita cu o fantoma. Dai pe el, apoi iti apare o incadrare mai mare a aceleiasi iconite.Dai click pe ea apoi pe butonul de fotografiere si o sa inceapa sa iti faca poze, nu stiu exact cate. Sper ca te-am ajutat happy!

| Sophie1234567 a răspuns:

1. Intra pe aplicatie.
2. Cand esti acolo este caracterul aplicatiei(logo, cel cu fantoma). Apesi pe el.
3. Si faci ce doresti!