| anonim_4396 a întrebat:

De exemplu:am atins usor cu degetul doar clitorisul fara sa il bag sau ceva deci numai daca te freci la clitoris creind placere. asta inseamna ca inca mai esti virgina nu?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fizic da.

| Wellfun a răspuns:

Virginitateă reprezintă inexistenţa primului contact sexual cât şi integritatea himenului, deci da, eşti virgină.

| Natashha a răspuns:

Practic esti virgina pana te culci cu un baiat,dar daca tu tot incerci cu degetele tale minune sa te freci, iti dai seama ca odata si odata vrei vrea mai mult si iti rupi si himenulhappy.Ce placere vezi tu doar atingandu-te pe clitoris?!
Un orgasm adevarat e cu un baiat bun, fara alte instrumente sau degetele...

| Morenna10 a răspuns:

Doar cand un baiat te penetreaza in vagin, atunci nu mai esti virgina, nu are de a face cu clitorisul.

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Ia o scula si atunci nu vei mai fii virgina