| Olivia321Liv a întrebat:

De multe ori (pe facebook) am vazut cum niste prieteni (si nu putini) puneau ceva inimi.Am incercat de mai multe ori sa fac si eu asa apasand pe taste aiurea ca sa vad daca imi iese. Fara succes.Stie cineva cum se fac?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

♥ copiaza inima(selecteaza inima si apasa Ctrl+C (copy) si salveaz-o in notite undeva si mereu cand o sa ai nevoie o sa apesi Ctrl+c si Ctrl+v (paste) big grin scuze e singura idee care mi-a venit

| behappy a răspuns:

>3 trebuie doar sa scrii asta si se transforma in inima

| candygirl a răspuns:

< si 3

| andrei_4094 a răspuns:

Scrie "

| Biib28 a răspuns:

< şi 3. Şi faci inima. love struck