| dydy_1756 a întrebat:

De pe TPU se poate sterge vreun raspuns pe care l-ai postat anterior?big grin

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca a fost publicat si nu mai are optiunea editeaza (daca mai are il poti sterge de acolo ori sa il schimbi) atunci mai ai doua posibilitati: 1.Il raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam. 2. Ii scrii Ralucai un mesaj din CONTACT si o rogi sa il stearga. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Raportarea se face dacă nu este în concordanță cu politica site-ului nu că s-a răzgândit utilizatorul (user-ul).
Clic pe CONTACT din pagina ta (dreapta sus), contact@tpu.ro sau Ralucăi (adminul site-ului) pe privat.
Trebuie să ai un pic de răbdare până la rezolvare.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Pentru a utiliza in bune conditii acest site, da-ti osteneala si documenteaza-te de aici : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente... asa vei afla si raspunsul la intrebarea ta!

| dydy_1756 explică:

Multumesc de raspunsuri.nu ca as fi dat raspunsuri iesite din comun. dar am unul care nu stiu cum de nu l-am vazut atunci.are ceva greseli de ortografie laughing