| Mihai118 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu o cutiuta muzicala? Ma refer la site-uri romanesti sau magazine din Pitesti! Vreau un model dragut ca sa o fac cadou prietenei mele.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mihai118 explică (pentru mixxjim):

Multumesc frumos! Le-am vazut si eu pe cele de acolo si pe astea www.luxurygifts.ro si nu ma hotarasc unde sa dau comanda. Nu stiu care sunt mai de incredere...

| mixxjim a răspuns (pentru Mihai118):

Ei iti livreaza comanda si platesti la primirea coletului, deci riscuri nu prea sunt. eu am cumparat tot felul de chestii de pe tot felul de site-uri, nu am avut nicio supriza neplacuta, adica sa platesc ceva si sa primesc in schimb vreo cutie plina cu rumegus sau goala in locul produsului comandat. in plus ei le trimit de obicei cu un curier rapid, care au grija la transport sa nu se deterioreze si le si ambaleaza bine daca sunt delicate, asa ca alege care-ti place si ia cu incredere. sa fii atent la costul transportului insa, in rest nu-s probleme.

| Mihai118 explică (pentru mixxjim):

Eu ma gandeam sa nu vina cu vreun defect... Am citit pe siteul lor ca le returneaza dar transportul il suporta cumparatorul, deci daca primesc un produs defect pe langa transportul pe care il platesc 20 RON mai trebuie sa platesc inca doua transporturi (dus - intors) si nu mi-ar convenii sa dau pe transport cat dau pe cutiuta. Multumesc frumos!

| mixxjim a răspuns (pentru Mihai118):

Mai cauta pe google si cand gasesti firma care vinde asa ceva uita-te la contact si le vezi adresa, poate gasesti vreuna din Pitesti. din pacate chestii din astea nu prea sunt prin magazine, ca eu am cautat in Bucuresti un carusel muzical si nu am gasit decat pe net.