| Alecsanndraa a întrebat:

De unde pot seta sa nu'mi mai apara cine iese si cine intra pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Th33ldeRg0d a răspuns:

1. Messenger->Preferences->Alerts & Sounds->A Messenger contact goes online->Alert me by: debifezi "showing a message at the bottom right corner of screen"->Apply
2. Messenger->Preferences->Alerts & Sounds->A Messenger contact goes offline->Alert me by: debifezi "showing a message at the bottom right corner of screen"->Apply
3. Daca te deranjeaza si sunetul debifezi si casuta din dreptul "Playing a sound"

1 răspuns:
| Mickulash a răspuns:

Messenger-Preferences-Chat. acolo debifezi casuta in dreptul careia scrie ''Tell me when other people join and leave the room''. este prima.