| VladutzSeff a întrebat:

Dece daca raspund la o intrebare sau pun o intrebare sau am un raaspuns castigator de ce la profil imi scrie 0?

Răspuns Câştigător
| xAllexutsa a răspuns:

Paii, ca sa ai un raspuns castigator trebuie sa primesti fundita! Iar pentru a primii fundita trebuie, sa ai un raspuns bun. :* Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Karinakari99 a răspuns:

Durează până se actualizează datele.În fiecare dimineaţă, cei de la TPU schimbă punctajul (depinde cum ai acumulat în ziua anterioară). Deci, nu te îngrijora căci punctajul ţi se va modifica.Aşa se întâmplă la toţi.