| dTz123 a întrebat:

Dece eu cand pun intreabarea dau la intrebarile mele si scrie (1 raspuns) da nu-mi arata nimic straight face?

Răspuns Câştigător
| Kate_9918 a răspuns:

Nu se stieeelaughing. toata lumea pateste asawinking.big grin.nu exista o expl.tre sa dai sign out si apoi sign in,.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai putina rabdare, raspunsurile apar un pic mai tarziu, respectiv atunci cand programul face actualizarea. Numai bine!

| baiatuucupizzza a răspuns:

Trebuie sa astepti sa primesti mai multe

Răspuns utilizator avertizat
| specialistul97 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva minute frateloowinking

| nyna a răspuns:

Iti apare raspunsul la catva timp dupa ce a fost trimis de acea persoana,, dar daca esti nerabdatoare sa-l vezi intra p link`ul intrebarii fara sa fii logata.asa poti sa-l vezi mai repede

| kiddutssa a răspuns:

Raspunsul nu a fost inca aprobat de moderatorii site-ului

| SweetyNuta a răspuns:

Există sau o greșeală sau răspunsul e pus, dar rămîne doar să-l arate... În curînd ți-l va arăta!

| Alexandra_9002 a răspuns:

Sa zicem ca scrie ( 3 raspunsuri ) dai click pe itrebare si dai mai jos! aaa da mi se intampla si mie dau click pe intrebare scrie 3 raspunsuri dar nu-mi arata nici macar unul laughing